Круглий стіл «Об'єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень»

 

Для популяризації науки серед активних та цілеспрямованих молодих людей університету й  підтримання високого рівня підготовки випускників важливим виступає якнайширше  залучення молоді до наукової роботи.

На вирішення цих задач і був спрямований круглий стіл під назвою «Об'єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень», організований Радою молодих вчених КНУ. Його метою було створення майданчику для вільного спілкування та обміну думками і досвідом між молодими вченими з різних галузей науки, висвітлення переваг міждисциплінарних досліджень та заохочення до створення нових міждисциплінарних наукових проектів.

Захід викликав неабияку зацікавленість як серед науковців Київського університету імені Тараса Шевченка, Національного університету харчових технологій, Малої Академії Наук, так і серед молодих вчених академічних установ: Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова, Інституту хімії високомолекулярних сполук, Інституту молекулярної біології та генетики НАН України; Інституту розведення і генетики тварин  НААН України. Також учасниками Всесвітнього дня науки стали учні Київського природничо-наукового ліцею № 145.

 http://rmn.knu.ua/universitet-vidznachiv-vsesvitnij-den-nauki/

Дата: 
Вівторок, 11 Листопад, 2014 - 11:30
Тип зустрічі: